0
Wykwalifikowanych terapeutów
Nasi świetnie wykształceni terapeuci
są naszą siłą
0
Godzin terapii
Tyle czasu nasi terapeuci spędzą
z Twoim dzieckiem podczas turnusu
0
Zaufało nam
Już tyle osób w tym roku zaufało nam
i przekonało się o zaletach naszych turnusów

Rodzaje turnusów

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy możliwość skorzystania w Ośrodku SILOE, ze stacjonarnych turnusów realizowanych przez wykwalifikowanych terapeutów.

Układając plan dla turnusu specjalistycznego w pierwszej kolejności weryfikujemy czy w zintensyfikowanym procesie skupimy się na stymulowaniu rozwoju poznawczego czy ruchowego u dziecka. Spośród grupy naszych specjalistów wybieramy osoby, które przygotowują szczegółowy i indywidualny program terapii spełniający potrzeby dziecka. Terapia może być realizowana przez trzech terapeutów równocześnie lub tylko jednego.

Szczegóły dotyczące terminów oraz cennik otrzymacie Państwo dzwoniąc do naszego biura między 9.00 a 15.00. Telefon 61 833 72 50

o_19emktqi61drr16fj4ai1sn14d639

Każde dziecko, które nie boi się intensywnej pracy z naszymi terapeutami i które nie ma przeciwwskazań medycznych do podjęcia intensywnej formy terapii.

Podczas jednego dnia turnusowego dziecko przebywa z terapeutą/ terapeutami przez 3 godziny ciągiem. A łączna ilość godzin terapii zależy od czasu trwania turnusu i waha się miedzy 30-60 godzin skupionych w okresie od 2-4 tygodni

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas jak w ciekawy sposób skupić uwagę dziecka w takim przedziale czasowym. A praktyka pokazuje jak wyraźnie lepsze efekty uzyskujemy w trakcie kilkugodzinnych sesji.

Nasi Terapeuci